Organizujesz event? Szukasz oryginalnej atrakcji, która przyciągnie gości i sprawi, że wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci? Wirtualna rzeczywistość może okazać się tym, czego właśnie potrzebujesz!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dostarczamy niezapomniane wrażenia na podstawie najnowszych technologii, których jesteśmy zwolennikami. Nasza oferta obejmuje kompleksowy wynajem sprzętu VR na eventy, pikniki firmowe, wydarzenia okolicznościowe i wiele innych imprez. Decydując się na wypożyczenie platform Oculus Rift i Playstation VR pozytywnie zaskoczysz swoich klientów, zabierając ich w pełną przygód podróż do świata wirtualnej rzeczywistości. Gwarantujemy świetną zabawę, niezwykłe doznania i profesjonalną obsługę.

Czym jest wirtualna rzeczywistość?

Wirtualna rzeczywistość to świat, który jest kreowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii komputerowych. Polega na multimedialnym odtworzeniu przestrzeni, która w realistyczny sposób symuluje świat realny bądź jest fascynującym światem fikcyjnym. Niezwykły efekt jest uzyskiwany przy pomocy specjalnych stanowisk VR i idealnie przylegających do głowy gogli, pozwalając uczestnikowi przenieść się w kosmos, zanurzyć się w głąb oceanu czy stać się kierowcą rajdowym. Mogą to być miejsca zarówno fikcyjne, jak i realne – możliwości są nieograniczone!

Technologia, z której korzystamy, pozwala przenieść się w niepowtarzalny świat wirtualnej rzeczywistości za pomocą trzech zmysłów: wzroku, słuchu oraz dotyku. Sprzęt VR zabiera uczestników w wirtualną podróż, która zawsze jest ogromnym przeżyciem. Dzięki temu mogą wziąć udział np. w emocjonującej rozgrywce w golfa, odbyć lot statkiem kosmicznym lub pospacerować po dnie morza. Im bardziej zaawansowana technologia, tym intensywniejsze wrażenia. Dzięki temu, że pracujemy na najlepszym sprzęcie VR, gwarantujemy poczucie maksymalnego zanurzenia się w wirtualną rzeczywistość.

Jak to działa?

Dysponujemy mobilnymi stanowiskami VR wyposażonymi w nowoczesne zestawy HTC VIVE oraz Oculus Rift. To na chwilę obecną najbardziej zaawansowany sprzęt VR, który potęguje doświadczenia i przeżycia. Proponowane przez nas symulatory VR oraz urządzenia na wynajem umożliwiają równoczesną interakcję nawet kilku osób, rozpoznając dowolną liczbę niezależnie przeprowadzanych akcji (dotknięć, przesunięć, ruchu itp.) w danej chwili.

Jaki sprzęt VR oferujemy na wynajem?

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim możliwość wypożyczenia gogli HTC VIVE oraz Oculus Rift. Są to najbardziej zaawansowane gogle dostępne na rynku, które gwarantują pełną swobodę wykonywanych ruchów, pozwalając np. na podnoszenie rzeczy, wspinanie się czy malowanie po wirtualnej ścianie. Umożliwiają one pełną interakcję z otoczeniem – wszystko odbywa się tak, jak w rzeczywistości, jest bardzo realne i zarazem niebanalne. Gogle są zakładane na głowę, wyświetlają grafikę i pozwalają na „rozglądanie się” po wirtualnym świecie dzięki ruchom głowy.

Do gogli zostało wydanych wiele różnych gier i aplikacji. Są proste w obsłudze i doskonale sprawdzają się nawet w miejscach z ograniczonym metrażem. Mogą współpracować ze stacjami bazowymi oraz bezprzewodowymi kontrolerami. Gogle Oculus Rift oraz HTC VIVE sprawiają, że wirtualna rzeczywistość wydaje się bardzo realna, ponieważ odwzorowują każdy, nawet najmniejszy ruch uczestnika.

Wśród oferowanego przez nas sprzętu na wynajem znajdują się także wielofunkcyjne krzesła VR, które zostały skonstruowane w ten sposób, aby pozwalać na osiąganie jeszcze lepszych wrażeń podczas pokazów wirtualnej rzeczywistości. Tego typu sprzęt VR reaguje zarówno na 360-stopniowy obrót wokół własnej osi, jak i na wychylanie się użytkownika.

Ponadto umożliwiamy wypożyczenie stacji roboczych Project PC oraz stanowisk Playstation VR, które doskonale spełnią swoją funkcję w szczególności jako element dodatkowy dla stref przeznaczonych dla graczy z konsolami PS4. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia VR oferowane na wynajem zostały wyposażone w najwyższej jakości, najbardziej wydajne podzespoły, dzięki czemu są w stanie pracować na najwyższych obrotach przez wiele godzin, dostarczając uczestnikom imprez niepowtarzalnych emocji i doznań.