Wirtualna rzeczywistość Oculus – nasz sprzęt
Jako firma, która została stworzona z pasji do eventów oraz najnowocześniejszych technologii, specjalizujemy się w organizacji pokazów wirtualnej rzeczywistości, wykorzystując do tego celu profesjonalny sprzęt. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcia, dzięki którym widzowie mogą przenieść się do wirtualnego świata. Pokazujemy, jak wygląda pełna adrenaliny jazda po rollercoasterze, lot w kosmosie, ekstremalna jazda samochodem, a także wiele innych emocjonujących wydarzeń.

Czym właściwie jest wirtualna rzeczywistość?
Wirtualna rzeczywistość stanowi obraz sztucznej rzeczywistości, który jest kreowany przy wykorzystaniu najnowszych technologii komputerowych. Polega on na multimedialnym stworzeniu świata, który symuluje świat realny bądź jest niezwykłą rzeczywistością fikcyjną (science-fiction). Prekursorem wirtualnej rzeczywistości jest badacz i informatyk Myron W. Krueger, który opracował i stworzył projekty specjalnej wideoinstalacji, określanych mianem środowisk responsywnych. Na obecnym poziomie rozwoju technologii komputerowej, rzeczywistość wirtualna jest uzyskiwana głównie poprzez generowanie obrazów oraz efektów dźwiękowych. Nieco rzadziej są wykorzystywane doznania dotykowe, smakowe czy zapachowe. Dodatkowo, ta innowacyjna technologia daje możliwość interakcji ze środowiskiem symulowanym przez komputer poprzez różnego typu manipulatory.

Wirtualna rzeczywistość, poza dostarczaniem rozrywki, może również stanowić nowoczesne narzędzie marketingowe.

Sprzęt do pokazów wirtualnej rzeczywistości
Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem dostępnym obecnie na rynku, który daje jeszcze lepsze efekty na pokazie wirtualnej rzeczywistości. Stawiamy wyłącznie na jakość, dlatego oferowane przez nas rozwiązania z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiadamy profesjonalne stanowiska oparte na technologii Oculus i HTC, oferując gry i programy, które każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz charakteru danej imprezy. Przystępna cena wynajmu oraz szeroki wybór sprzętu do kreowania wirtualnej rzeczywistości sprawia, że z nami zorganizujesz jedyny w swoim rodzaju event, podczas którego użytkownicy będą mogli doświadczyć niezapomnianych przeżyć.

Sprzęt, z którego korzystamy organizując pokazy wirtualnej rzeczywistości to:

  • Gogle HTC VIVE, stanowiące najbardziej zaawansowane gogle dostępne na rynku, które umożliwiają pokazy wraz z dodatkowymi czujnikami ruchu. Pozwalają na pełną swobodę ruchów, podnoszenie rzeczy, malowanie po wirtualnej ścianie i na pełną interakcję z otoczeniem. Gogle HTC VIVE są w stanie współpracować z dwoma bezprzewodowymi kontrolerami i stacjami bazowymi, które w rzeczywistym czasie skanują pozycję użytkownika. Osiągany efekt jest niesamowity i niezwykle realistyczny.
  • Gogle VR Oculus Rift, które są zaliczane do najbardziej znanego i wyczekiwanego sprzętu VR, dzięki któremu możliwe jest kreowanie wirtualnej rzeczywistości. W naszej ofercie znalazła się najnowsza wersja gogli pochodzących od firmy Oculus VR, która zachwyca doskonałą rozdzielczością, a jej największym atutem jest ogrom aplikacji oraz wyjątkowo długi czas działania. Urządzenie posiada dwa ekrany (po jednym na każde oko), zapewniając widzenie stereoskopowe.
  • Playstation Vr, sprzęt, który idealnie sprawdza się zwłaszcza jako dodatek do stref dla graczy z konsolami PS4.
    Stacje robocze VR project PC, które zostały wyposażone w najnowocześniejsze i najbardziej wydajne podzespoły, dzięki którym gogle mogą pracować na najwyższych obrotach, zapewniając jedyne w swoim rodzaju przeżycia.

Urządzenia, który oferujemy na wynajem, cechuje nie tylko atrakcyjna cena, ale także duża wszechstronność zastosowań. Są skierowane do każdego rodzaju imprez, a dzięki mobilności i minimalizmowi znakomicie spełnią swoją funkcję zarówno podczas większych, jak mniejszych przedsięwzięć. Osoby, które interesuje sprzęt, dzięki któremu może być kreowana wirtualna rzeczywistość Oculus czy HTC VIVE, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Biorąc pod uwagę charakter imprezy i jej wielkość, przygotujemy indywidualny cennik VR, proponując optymalne rozwiązania sprzętowe, które pozwolą doświadczyć niezapomnianych wrażeń.

Organizujemy pokazy wirtualnej rzeczywistości na imprezach plenerowych, firmowych oraz prywatnych. Gwarantujemy niezwykłe doznania i profesjonalną obsługę.