Organizacja imprez VR – nowy wymiar zabawy

W najbliższym czasie organizujesz targi, imprezę integracyjną lub inne wydarzenie firmowe? Zależy Ci na tym, aby uczestnicy doświadczyli czegoś naprawdę wyjątkowego? Skorzystaj z naszej oferty, a możesz mieć pewność, że zabierzemy ich w fascynującą i pełną przygód podróż do świata wirtualnej rzeczywistości!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wymagających klientów nie jest łatwo zaskoczyć. Wirtualna rzeczywistość to innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju atrakcja, która pozostawi w pamięci użytkowników niezapomniane przeżycia. Przy pomocy rozbudowanego systemu VR możesz w przeciągu kilku chwil przenieść zaproszonych gości na orbitę Ziemi, w głębiny morskich wód, a nawet do wnętrza ludzkiego umysłu! Gdziekolwiek spojrzą, będzie na nich czekać coś ciekawego. Brzmi intrygująco, prawda?

Jak wyglądają imprezy firmowe VR?

Wirtualna rzeczywistość to absolutny „must have” organizowanych z rozmachem imprez firmowych XXI wieku. Tego rodzaju atrakcja stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby współczesnych pracowników, zwłaszcza tych, którzy są znudzeni tradycyjnymi formami rozrywki. Vr na imprezę czy targi to nowatorskie rozwiązanie, które sprawi, że organizowane wydarzenie stanie się nie tylko angażującym i motywującym przedsięwzięciem rozrywkowym, ale przede wszystkim zapadającym w pamięć uczestników przeżyciem!

A jak działa VR? Zasada jest bardzo prosta. Po założeniu specjalnych idealnie przylegających do głowy gogli uczestnik może wkroczyć do świata, który do tej pory znany mu był jedynie z ekranu komputera. Całą otaczającą rzeczywistość można zmieniać przy pomocy kontrolerów trzymanych w rękach. Pierwsze wrażenie jest niesamowite i zapierające dech w piersiach, a po odbyciu podróży do tak fascynującego świata, już nic nie będzie takie, jak kiedyś!

Imprezy VR dla firm, czyli wydarzenia organizowane z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, stanowią niebywałą szansę wypróbowania rewolucyjnej i niezwykle zaawansowanej technologii multimedialnej. Tego rodzaju przedsięwzięcia pozwalają na:

  • Przebywanie i poruszanie się w dowolnie wykreowanym świecie – rzeczywistości zapewniającej niepowtarzalne emocje i doznania zmysłowe,
  • Zdobycie doświadczeń w środowisku, którego odwzorowanie i realna realizacja byłaby praktycznie niemożliwa,
  • Ćwiczenie oraz utrwalanie pożądanych nawyków, poprzez możliwość skutecznego przekazywania wiedzy i umiejętności pracownikom.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na imprezę VR?

Organizacja imprez VR staje się coraz bardziej popularna z kilku różnych powodów. Przede wszystkim dobra zabawa to klucz do udanej integracji pracowników firmy, a dobra zabawa i wirtualna rzeczywistość idą ze sobą w parze. Korzystając ze stanowisk VR, można z powodzeniem zorganizować udaną zabawę zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i w plenerze. Co więcej, ta forma rozrywki, chociaż jeszcze wciąż oryginalna i stosunkowo rzadko spotykana, jest w pełni bezpieczna dla wszystkich uczestników (warunki psychiczne i fizyczne).

Wirtualna rzeczywistość na imprezach

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, udostępniamy ultranowoczesne stanowiska z symulatorami VR, a także gogle HTC VIVE oraz Oculus Rift. Dysponujemy najnowocześniejszymi platformami, które pozwalają zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości i poczuć ją na własnej skórze. Dodatkowe ruchome efekty sprawiają, że użytkownik może doświadczyć zabawy niemal wszystkimi swoimi zmysłami.

Poza sprzętem VR na imprezy firmowe możemy zaoferować dostosowane do charakteru wydarzenia gry i programy. Urządzenia i rozwiązania dostępne w naszej ofercie pozwalają na równoczesną interakcję kilku osób. Dają również możliwość projekcji materiałów video, które przeniosą widzów w całkowicie oderwany od rzeczywistości świat fascynujących doznań i przeżyć.

Nasze stanowiska VR doskonale sprawdzą się na imprezach integracyjnych, piknikach firmowych, targach oraz wielu innych wydarzeniach. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, gwarantując uczestnikom ekscytującą zabawę w wirtualnym świecie.